Kamienica Park

Nasz wkład w inwestycję to przygotowanie dokumentacji i prowadzenie całego procesu inwestycyjnego Budynku wielorodzinnego mieszkalnego z garażem podziemnym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Powstańców Śląskich w Rzeszowie. Budynek został zlokalizowany na działce rejonie Zespołu Pałacowo – Parkowego w Słocinie, wpisanej do rejestru zabytków. Uwzględniając ochronę istniejącej zieleni wartościowej oraz wykorzystanie powierzchni działki, zaprojektowano go w formie kamienicy mieszkalnej z garażem podziemnym, 2 – klatkowy, 3 – kondygnacyjny, kryty dachem stromym – mansardowym.

Inwestycja to 25 mieszkań o powierzchni użytkowej łącznej 1532 m2. W skład wchodzą zarówno mieszkania małe 2 pokojowe, ale także większe 3,4 – pokojowe oraz duży, przestronny apartament na ostatniej kondygnacji, który dostępny jest bezpośrednio z przeszklonego szybu windowego.

Nowoczesny wygląd budynku, wkomponowanie w otoczenie parkowe, funkcjonalne układy mieszkań i nietuzinkowa lokalizacja – to wartości, którymi kierowaliśmy się przygotowując dokumenty w procesie inwestycyjnym. Inwestycja wraz z pełną dokumentacją, uzyskanymi zgodami, decyzją Pozwolenia na budowę została sprzedana. Obecnie jest realizowana przez nowego inwestora.